KONST / Litografier / Färglitografi 12544015
nr 1254 4015
Vladimir Beck
(f. 1943)
Färglitografi, Vladimir Beck (f. 1943), Flicka vid gatulykta. Signerad, numrerad 59/173. Motivet: 59x45 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 maj 2019
kl 18:31:15
300 kr
350 kr
400 kr